Українські видавці отримали 5 нагород міжнародного конкурсу

теґи: книговидавництво, книжкові премії, міжнародний конкурс "Мистецтво книги"

24-25 травня в столиці Казахстану Астані стали відомі результати дев'ятого міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД "Мистецтво книги". Українські видання вибороли дипломи у п'яти номінаціях, — повідомляє "Укр.Літ".

Міжнародне журі розглядало книги в семи номінаціях: "Співдружність", "Моя країна", "Книга для дітей та юнацтва", "Культура. Наука. Мистецтво", "Арт-книга", "Надруковано в Співдружності", "Ґран-прі".

На конкурс надійшло 121 видання з десяти країн – Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизтану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України.

У номінації "Арт-книга" дипломом першого ступеня нагороджена книга видавництва "Грані-Т" "Корабель дурнів" Себастіна Бранта.

У номінації "Співдружність" дипломом другого ступеня нагороджена книга видавництва "Балтія-Друк" "Національний заповідник "Софія Київська".

У номінації "Моя країна" дипломом третього ступеня нагороджена книга видавництва "Мистецтво" "Василь Лопата. Життя і творчість".

У номінації "Книга для дітей та юнацтва" дипломом третього ступеня нагороджена книга видавництва "Грані-Т" "Солька та кухар Тара-пата" Оксани Лущевської та Лани Світанкової.

У номінації "Ґран-прі" спеціальним дипломом відзначена книга Олеся Пошивайла "Опішнянська розписна миска другої половини ХІХ – початку ХХ століття" видавництва "Українське народознавство" Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбудеться 7 вересня в рамках ХХV Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку.


litakcent.com
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_ukrajinski-vidavci-otrimali-5-nagorod-mizhnarodnogo-konkursu/438391">Gazeta.ua</a>