«Коронація слова» визначила переможців

теґи: Коронація слова 2011, дитяча література, літературні конкурси, молода література, сучасна українська література, українська література

2 червня 2011 у Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». На свято прибуло понад 1200 гостей. Відзначено 72 автори. Преміальний фонд – 170 тис. грн.

Цього року, як ніколи, було багато відзнак. До преміального фонду Конкурсу долучились партнери.

Миронівський хлібопродукт відзначив лауреата І премії в романах Вікторію Гранецьку за твір «Мантра-Омана».

Спеціальна премія за «Найкращий твір про подорожі» від журналу "Мандри" – «Три таємниці Великого озера» Наталя Тисовська.

"Найкращий твір на гостросоціальну тематику" від Фонду Олени Франчук "АнтиСНІД" – "Щастя тим, хто йде далі".

"Найкращий історико-патріотичний твір" від КНУ імені Тараса Шевченка – п’єса "Дорога до раю" і кіносценарій "Садок вишневий".

Спеціальна премія від "B&H" за кіносценарій "Садок вишневий".

Спеціальна премія від журналу "Ексклюзив стайл"- за вірш  "Розлука" Марії Влад.

Спеціальна премія від мережі книгарень "Емпік" – дитячий роман-фентезі "Коли сонце було стозрячим".

Спеціальна премія від книжкового проекту "Читайка", надана у рамках концепції "Читати модно!" – дитячі романи "Китеня Тимко і Капітан Теревенько", "Несподівані скарби", "Перемагаючи долю".

Спеціальна відзнака конкурсу "Найкращий гумористичний твір" – "Стовп самодержав"я або 15 справ Івана Підіпригори".

Студія управління часом BogushTime – сертифікат на участь у тренінгу «Управління часом і делегування» за «Найкращий твір про час» – «Рикошет» від автора Сергія Лободи.

«Вечірні вісті» – ексклюзивне інтерв’ю для газети з автором «Найкращого твору на журналістську тематику» – Вікторія Гранецька «Мантра-Омана».

Програма цьогорічної Церемонії «Коронації слова» складалась з нагородження авторів, виступів українських артистів та запальних танців від гурту «Тартак». На сцені виступали: Злата Огнєвіч (голос «Корони), Ілларія (голос «Славутича), дует «Анна-Марія», Анатолій Матвійчук, Ала Попова,"Зернятко", Тереза Франк, Лінара, Вища хореографічна школа танцю і театр танцю «Flash Crystal», Ярослав Силенко, "Цвітень", "Янголятка", Маріетта, гурт "Гайдамаки", Сашко Положинський.

Переможців нагороджували відомі співаки, режисери, політичні та громадські діячі. Серед них – Ольга Герасим’юк, Анжеліка Рудницька, Христина Стебельська, Сергій Архипчук, Лариса Денисенко, Володимир Войтенко, Андрій Бенкендорф, Максим Кідрук, Юрій Мушкетик, Володимир Панченко, Юрій Косюк, Дмитро Овєчкін.

Гостей зустрічали дітки у національному строї. А в залі їх чекала дивовижна  сцена з величезними декораціями від Олексія Мушліна – це перо та корона. Розмір: 12 м – ширина, 6, 5 – висота.

Вперше цього року були введені дитячі номінації – в них перемагали автори, які пишуть для діток. Всього – 26 відзначених.

Загальний преміальний фонд (170 тис. грн..) розподілився на лауреатів і дипломантів:

Романи: І – 20 тис. грн., ІІ – 15 тис. грн., ІІІ – 10 тис. грн..

Кіносценарії: І – 15 тис. грн.., ІІ – 10 тис. грн., ІІІ – 5 тис. грн..

П’єси: по 5 тис. в кожній номінації (камерна, велика сцена, для дітей)

Пісенна лірика про кохання: І – 10 тис. грн.., ІІ – 5 тис. грн.., ІІІ – 3 тис. грн..

40 дипломантів отримали по 1 тис. грн.

 

УЛГ