Михайло Бриних написав роман про зомбі

теґи: Михайло Бриних, жахи, роман жахів, треш

Український публіцист і прозаїк Михайло Бриних написав роман жахів "Хліб з хрящами". Книгу презентуватиме на початку лютого наступного року.

"Книга датована 2012-м роком, але має вийти вже наступного тижня. Це – роман жахів. Страшно люблю зомбі-треш, симпатичний жанр. У Європі це ціла субкультура, а у нас чомусь майже немає інтересу до таких романів. Можливо тому, що самих романів немає", – зазначив Бриних.

Обмежень у віці у книги немає.

"Поставив перед собою завдання написати такий роман, щоб при його читанні люди одночасно сміялися й відчували фізіологічну огиду. Багато всілякого дивного й смішного намішано у ньому. Хочу, щоб завдяки одній книжці, читач відчував якомога більший спектр емоцій. У романах про зомбі сюжет взагалі не дуже важливий. В українському селі починає відбуватися дивна фігня. Мерці вилазять з могил і починаються всіх хавати. Це і є головною дією книги. Обмеження у віці немає. Як і всі книги, підійде від 2-х до 102-х років. Є сцени натуралізму, але думаю, цим можна шокувати чи здивувати. Аж такого брутального, щоб дітям не можна було читати, там немає", – розказав письменник.

Нагадаємо, Михайло Бриних займається збором коштів для розрахунку за пам'ятник на могилі українського письменника Олеся Ульяненка. Його встановили у борг місяць тому.


Тетяна ІВАНОЧКО
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_ukrajinskij-pismennik-napisav-roman-pro-zombi/416017">Gazeta.ua</a>