Конкурс від «Нобелівки»

теґи: Журнал „Дніпро”, Нобелівська премія, конкурс, лауреати Нобелівської премії

Студенте, стань відомим разом із «Дніпром»!

Літературно-художній журнал «Дніпро» запрошує до участі в новому конкурсі на 2012 рік. Пропонуємо студентам узяти участь у написанні літературно-критичних статей про нобелівських лауреатів. Статті переможців будуть опубліковані на сторінках «Дніпра», автори дописів отримають грошові винагороди.

 

Вимоги до конкурсних робіт:

Ваша стаття – це розповідь про цікаву особистість: факти з життя та творчості лауреата мають бути викладені доступно, захоплююче. 

Стаття  обов’язково мусить містити таку інформацію: короткий анонс (чому ви обрали саме цього письменника й чому про нього може бути цікаво дізнатися іншим людям); біографічні відомості лауреата; аналіз творчості; за що було отримано Нобелівську премію; її роль у житті письменника.

Обсяг матеріалу – до 10 000 друкованих знаків. До статті додавайте коротку інформацію про себе: ПІБ, дата народження, місце й курс навчання, спеціальність, адреса, контактний телефон. Роботи надсилайте на e-mail: lit-jur-dnipro-krytyka@kas-ua.com. У темі листа вказуйте: На конкурс «Нобелівки».

При створенні статті важливе використання трьох і більше джерел (статей із періодичних видань, фільмів, творів автора тощо). Просимо додавати список використаної літератури. Статті, для написання яких було задіяно джерела іноземною мовою, матимуть додаткову перевагу при оцінюванні. Також бажано надати інформацію про наявність перекладів українською мовою творів лауреата, використання цитат у статті.

Увага, викладачі!

Крім того, що роботи ваших студентів прочитає вся Україна, на сторінках часопису буде опубліковано подяку викладачам, які навчають переможців, а також ви отримаєте запрошення на творчу зустріч із колективом редакції журналу «Дніпро». Три університети, від яких надійде найбільше якісних статей, отримають піврічну передплату на літературно-художній журнал «Дніпро».

 

Нобелівські лауреати на 2012 рік

Ярослав Сайферт (до 14 грудня 2011)

Вільям Голдінг (до 4 січня 2012)

Ґабріель Ґарсіа Маркес (до 3 лютого 2012)

Еліас Канетті (до 5 березня 2012)

Одісеас Елітіс (до 5 квітня 2012)

Ісаак Башевіс Зінґер (до 3 травня 2012)

Вісенте Алейксандре (до 4 червня 2012)

Сол Беллоу (до 5 липня 2012)

Еудженіо Монтале (до 3 серпня 2012)

Гаррі Мартінсон (до 4 вересня 2012)

Ейвінд Юнсон (до 4 жовтня 2012)

Патрік Уайт (до 5 листопада 2012)

Генріх Белль (до 5 грудня 2012)

За додатковою інформацією щодо умов та участі у конкурсі звертайтесь, будь ласка, до контактної особи – Юлії Бражнікової (тел. +380 44 483 30 53).