Андрухович зі своїм "Абсентом" їде містами України

теґи: Юрій Андрухович, абсент, Karbido

Юрій Андрухович разом із польським гуртом «Кarbido" (Польща) та кращими vj-командами покажуть свої шоу в рамках туру «Абсент" у Івано-Франківську, Львові, Кам'янці-Подільському, Вінниці, Одесі, Харкові та Києві.

«Абсент" є останньою частиною музично-поетичної трилогії польського гурту Karbido і українського письменника Юрія Андруховича. Попередніми частинами трилогії є «Самогон" та «Цинамон".

Ідея "Абсенту" — у створенні за мотивами роману "Перверзія" синтетичної лірико-музичної програми (голос поета, тексти, музика), підсиленої та доповненої візуалізацією (відео-арт у найрізноманітніших формах та проявах). Медіа-вистава "Абсент" поєднала в собі експериментальну і традиційну музику, іронічні й глибоко ліричні тексти, різножанрове відео, являючи при цьому цільний органічний твір. Її прем'єра відбулася 18 грудня минулого року в Київський консерваторії і стала для України однією з найважливіших мистецьких подій року.

Влітку на Toya Studios в Лодзі буде записано платівку "Абсент" — двомовну, на відміну від попередніх платівок, що видавалися окремо польської та українською. Її прем'єра запланована в Україні — на фестивалі Бруно Шульца в Дрогобичі. Місце прем'єри обрано невипадково, адже саме творчості Шульца завдячує своєю назвою друга частина трилогії.


Gazeta.ua
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_andruhovich-zi-svojim-absentom-projidetsya-mistami-ukrajini/437083">Gazeta.ua</a>