Українці можуть отримати справжні листи з віршами

теґи: культурний проект, листи, поезія, пошта

Від початку липня в Україні стартував новий культурний проект "Поетична пошта", у якому може взяти участь кожен охочий.

"Тільки-но пригадайте ваше хвилювання під час очікування чергового листа, яка радість переповнює, коли ви знаходите у поштовій скринці новий, довгоочікуваний конверт!... Думалося про варіанти зв'язку, який би був трохи теплішим, ніж інтернет-листування, й трохи матеріальнішим, ніж телефонні розмови. Якимость більш предметнішим. Таким, який можна буде залишити на згадку й переглядати час від часу" – зазначають організатори.

Ініціатори зізналися, що ідея проведення такої акції у них народилася під час подорожі у Симферополь до друзів, бачитись із якими вдається дуже рідко. Хотілося теплішого і живішого спілкування з ними.

В якості тих, хто надсилатиме листи, запрошуються поети, завдання яких – написати листа із найулюбленішим віршем.

Поети, яким ідея з "поетичною поштою" до смаку, мають повідомити про це на інтернет-адресу проекту (poetrymail@litfest.ru) й зачекати на інформацію про свого адресата, який обиратиметься абсолютно випадково.

"Читачі" листів на ту ж саму адресу дають знати, що готові отримати такого важливого листа і поставитися до нього з відповідною повагою.

У рамках проекту також фіксуватимуться відгуки та фото щасливих отримувачів.

Детальніше про умови акції можна дізнатися на сайті проекту.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_ukrajinci-zmozhut-otrimati-spravzhni-listi-z-virshami/444023">Gazeta.ua</a>