"Порно для матусь" переплюнуло "Гаррі Поттера"

теґи: "Порно для матусь", Е.Л. Джеймс, бестселери, британська література

Роман британської письменниці Е.Л. Джеймс (справжнє ім'я – Еріка Мітчелл) "П'ятдесят відтінків сірого" став рекордсменом з продажу серед книг у м'якій палітурці на Туманному Альбіоні. Про це повідомляє The Sun.

Він став лідером книжкового ринку протягом останніх 9 тижнів, лише за минулий тиждень було продано 100 тисяч її примірників. Крім того, роман займає першу позицію у списку бестселерів New York Times.

Результати продажу книги перевершили успіх "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг, "Кода Да Вінчі" Дена Брауна та "Сутінки" Стефані Майер.

У романі мова йде про стосунки незайманої дівчини та її заможного коханця, значно старшого за неї. Історію вже встигли охрестити "порном для матусь".

49-річна авторка вже веде переговори про екранізацію трилогії. Джеймс говорить, що успіх став несподіванкою не лише для неї, але й для двох її синів. За її словами, хлопці шоковані самою думкою, що їхня мама пише по секс.

Популярність своєї книги серед жінок не молодого віку авторка пояснила доволі вишукано: "Це фантазія про перше кохання. Коли ти одружена вже 400 років, то приємно знову відчути перше кохання, і ти можеш зробити це через книгу. Це така фантазія. Вона забирає тебе далеко від готування їжі та прання".

Час написання всієї серії забрав 18 місяців. Авторка розповідає, що роман — це її шлях подолання кризи середнього віку — замість того щоб купити дорогу машину та завести роман, намагаючись вхопитися за молодість, яка відходить.


guardian.co.uk
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_porno-dlya-matus-perevershilo-garri-pottera/442295">Gazeta.ua</a>