Вийшов роман Олеся Ульяненка "Квіти Содому"

теґи: Квіти Содому, Олесь Ульяненко, видавництво фоліо

У видавництві "Фоліо" побачила світ книга Олеся Ульяненка "Квіти Содому".

Олесь Ульяненко (справжнє ім'я Олександр Ульянов; 1962–2010) – найрадикальніший і найжорсткіший український письменник, автор понад 20 романів.

Біографія Ульяненка читається як карколомний пригодницький детектив: бурхлива хорольська юність, навчання в медучилищі, втеча з дому, мандри на Далекий Схід, морехідка, служба в Афганістані, участь у боротьбі за незалежність України, бездомне й голодне поневіряння в Києві, здобуття єдиної за всю історію Малої Державної премії ім. Т. Шевченка (роман "Сталінка"), анафема від православної церкви Московського патріархату (роман "Знак Саваофа"), тавро першого офіційного письменника-порнографа (роман "Жінка його мрії") і врешті смерть за не зовсім з'ясованих обставин...

"Олесь, як ніхто інший, знав, що таке темний бік життя, і саме це із знанням справи він зображував у своїх творах. За яких обставин людина може опинитися на самому дні і чи може вона, навіть маючи бажання, вирватися звідти і повернутися до нормального життя? Чи можна змінити свою долю, якщо ти з дитинства приречений жити серед покидьків? На ці та багато інших питань намагаються знайти відповідь герої роману Олеся Ульяненка "Квіти Содому", – зазначено в анотації до книги.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_vijshov-roman-olesya-ulyanenka-kviti-sodomu/450444">Gazeta.ua</a>